2233 Soto St - Map & Public Records - SDLookup.com

2233 Soto St

San Diego, CA 92107
Parcel Number:
4487910600

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/10/1996 $265,000 4y 2m -3% -1%
03/03/1992 $274,000 2y 9m -16% -6%
05/16/1989 $328,000 1y 7m 91% 50%
10/09/1987 $172,000 1y 25% 24%
10/02/1986 $138,000 11m 15% 16%
10/29/1985 $120,000 n/a -    -   
Additional Resources