12007 Alta Carmel Ct #336 - Map & Public Records - SDLookup.com

12007 Alta Carmel Ct #336

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130212094

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/20/2021 $372,000 10y 9m 163% 9%
10/26/2010 $141,500 5y 3m -49% -12%
07/07/2005 $274,900 n/a -    -   
Additional Resources