17329 Plaza Maria - Map & Public Records - SDLookup.com

17329 Plaza Maria

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
2737500836

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/17/2021 $525,000 11y 7m 57% 4%
03/25/2010 $335,000 7y 2m 34% 4%
01/21/2003 $250,000 n/a -    -   
Additional Resources