17459 Plaza Otonal - Map & Public Records - SDLookup.com

17459 Plaza Otonal

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
2737501316

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/02/2012 $199,999 7y 8m -33% -5%
02/15/2005 $300,000 19y 5m 161% 5%
08/23/1985 $115,000 n/a -    -   
Additional Resources