14955 Avenida Venusto #7 - Map & Public Records - SDLookup.com

14955 Avenida Venusto #7

San Diego, CA 92128
Parcel Number:
3130211007

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/10/2002 $230,000 3y 11m 67% 14%
01/23/1998 $137,500 6y 8m -12% -2%
05/21/1991 $155,900 n/a -    -   
Additional Resources