1667 Tennis Match Way - Map & Public Records - SDLookup.com

1667 Tennis Match Way

Encinitas, CA 92024
Parcel Number:
2573601900

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/22/2010 $535,000 25y 1m 345% 6%
01/25/1985 $120,225 n/a -    -   
Additional Resources