1731 Long Ridge St - Map & Public Records - SDLookup.com

1731 Long Ridge St

Chula Vista, CA 91913
Parcel Number:
6425107300

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/29/2011 $285,000 6y 11m -42% -8%
07/29/2004 $495,000 4y 5m 145% 22%
02/18/2000 $202,068 n/a -    -   
Additional Resources