1501 Front St #237 - Map & Public Records - SDLookup.com

1501 Front St #237

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333641432

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/26/2018 $429,000 2y 21% 10%
01/25/2016 $355,000 4m 16% 55%
09/23/2015 $306,000 10y 4m -21% -2%
05/12/2005 $385,000 5m 11% 25%
11/17/2004 $345,450 n/a -    -   
Additional Resources