1412 Hilltop Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

1412 Hilltop Dr

Chula Vista, CA 91911
Parcel Number:
6233000400

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/16/2016 $319,900 9y 9m -15% -2%
08/15/2006 $375,000 n/a -    -   
Additional Resources