13137 Pino Ct - Map & Public Records - SDLookup.com

13137 Pino Ct

Lakeside, CA 92040
Parcel Number:
3921800400

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/25/2017 $479,000 3y 2m 26% 8%
03/19/2014 $380,000 4y 4m 25% 5%
10/23/2009 $304,000 3y 8m -35% -11%
02/17/2006 $465,000 22y 1m 428% 8%
01/06/1984 $88,000 n/a -    -   
Additional Resources