3615 Alexia Pl - Map & Public Records - SDLookup.com

3615 Alexia Pl

San Diego, CA 92116
Parcel Number:
4404120300

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/17/2010 $459,000 8y 11m 68% 6%
01/15/2002 $273,000 4y 3m 76% 14%
10/08/1997 $155,000 7y 4m -13% -2%
05/24/1990 $177,500 8m 8% 12%
08/31/1989 $163,750 1y 11m 45% 21%
09/22/1987 $113,000 n/a -    -