5096 Nighthawk Way - Map & Public Records - SDLookup.com

5096 Nighthawk Way

Oceanside, CA 92056
Parcel Number:
1694550100

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/28/1996 $232,500 2y 2m 22% 9%
03/31/1994 $190,000 4y -34% -10%
03/07/1990 $290,000 n/a -    -   
Additional Resources