505 Calle Montecito #27 - Map & Public Records - SDLookup.com

505 Calle Montecito #27

Oceanside, CA 92057
Parcel Number:
1575600927

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/05/2010 $105,100 5y 1m -57% -15%
06/28/2005 $244,500 n/a -    -   
Additional Resources