8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853663505

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/24/2003 $13,500 1m 575% 1,095,095,663%
03/12/2003 $2,000 14y 11m -79% -10%
03/23/1988 $9,400 n/a -    -   
Additional Resources