8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853661219

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/03/2004 $4,500 2y -10% -5%
10/15/2002 $5,000 3y 10m 0% 0%
11/23/1998 $5,000 8y 9m -44% -6%
01/31/1990 $9,000 2y 4m -13% -6%
09/04/1987 $10,400 n/a -    -   
Additional Resources