3448 Los Mochis Way - Map & Public Records - SDLookup.com

3448 Los Mochis Way

Oceanside, CA 92056
Parcel Number:
1681004004

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/02/2022 $470,000 18y 6m 80% 3%
02/05/2004 $261,000 2y 6m 109% 34%
08/06/2001 $125,000 6y 2m 100% 12%
05/30/1995 $62,500 5y 5m -22% -4%
12/28/1989 $80,000 n/a -    -   
Additional Resources