10985 Sunny Meadow St - Map & Public Records - SDLookup.com

10985 Sunny Meadow St

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3113832000

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/17/2025 $1,180,000 9y 8m 101% 7%
03/28/2016 $587,000 11y 7m -6% -1%
08/19/2004 $625,000 2m 9% 42%
05/25/2004 $575,000 12y 11m 163% 8%
06/25/1991 $218,500 6y 10m 62% 7%
08/28/1984 $134,700 n/a -    -   
Additional Resources