7005 Via Coello - Map & Public Records - SDLookup.com

7005 Via Coello

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2155714500

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/28/2002 $409,000 3y 2m 23% 7%
01/21/1999 $332,000 7y 9m 33% 4%
03/28/1991 $249,608 n/a -    -   
Additional Resources