8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853661503

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/22/2003 $2,950 2y 7m -36% -16%
05/10/2001 $4,600 13y 2m -47% -5%
02/16/1988 $8,700 n/a -    -   
Additional Resources