9620 Orangeburg Ct - Map & Public Records - SDLookup.com

9620 Orangeburg Ct

San Diego, CA 92129
Parcel Number:
3154025300

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/22/1995 $245,500 4y 5m -20% -5%
05/31/1991 $305,000 3y 2m 15% 4%
03/18/1988 $265,000 3y 1m 39% 11%
01/24/1985 $191,000 n/a -    -   
Additional Resources