6589 Corte Cisco - Map & Public Records - SDLookup.com

6589 Corte Cisco

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2224701613

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/27/2012 $346,000 8y -13% -2%
02/18/2004 $396,000 2y 2m 48% 20%
12/14/2001 $267,000 4y 1m 70% 14%
10/30/1997 $157,000 9y 5m 19% 2%
05/27/1988 $132,000 2y 7m 12% 4%
10/02/1985 $117,990 n/a -    -   
Additional Resources