1217 Coronado Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

1217 Coronado Ave

Spring Valley, CA 91977
Parcel Number:
5794011000

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/31/1996 $99,920 7y 10m -13% -2%
07/15/1988 $115,500 2y 10% 5%
07/07/1986 $105,000 n/a -    -   
Additional Resources