1050 Rock Springs Rd #219 - Map & Public Records - SDLookup.com

1050 Rock Springs Rd #219

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
2284800919

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/28/1997 $18,900 12y 11m -68% -8%
03/26/1984 $58,805 n/a -    -   
Additional Resources