2504 Navarra Dr #204 - Map & Public Records - SDLookup.com

2504 Navarra Dr #204

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2161704922

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/12/2014 $439,000 3y 4m 22% 6%
04/21/2011 $360,000 3y 5m 7% 2%
11/09/2007 $334,900 1y 2m -27% -23%
08/31/2006 $460,000 5y 7m 96% 13%
01/31/2001 $235,000 9m 2% 3%
04/19/2000 $230,000 n/a -    -   
Additional Resources