1317 N Ivy St - Map & Public Records - SDLookup.com

1317 N Ivy St

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
2272721500

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/26/2008 $315,000 2y 3m -34% -17%
12/14/2005 $479,000 1y 6m 26% 17%
06/15/2004 $379,000 20y 4m 279% 7%
02/01/1984 $100,000 n/a -    -   
Additional Resources