8440 Mira Mesa Blvd - Map & Public Records - SDLookup.com

8440 Mira Mesa Blvd

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3113204900

Address Price
@Villas at New Salem #12 $524,999   
@Villas at New Salem #27 $567,000   
@8438 New Salem #88 $560,000
@10684 Stanwell Pl $1,249,900   
@8668 New Salem #103 $620,000   
@8824 Harlington Dr $720,000   
@Mesa Village $649,000   
@8521 Summerdale Rd #248 $479,900   
@8150 Valdosta Ave $850,000   
@10461 Stanfield Cir $1,099,000   
Nearby Properties
Tax Assessment
Land Value:
$55,375
Improvement Value:
$489,633
Net Value:
$545,008
Est Property Tax:
$6,813