7525 Quinta St - Map & Public Records - SDLookup.com

7525 Quinta St

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2232950100

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/17/2007 $610,000 11y 2m 188% 10%
07/05/1996 $212,000 2y 5m 2% 1%
01/20/1994 $208,000 4y 11m -5% -1%
02/02/1989 $219,000 4y 1m 54% 11%
12/11/1984 $142,100 n/a -    -   
Additional Resources