2930 Broadway #46 - Map & Public Records - SDLookup.com

2930 Broadway #46

San Diego, CA 92102
Parcel Number:
5395322605

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/15/2009 $210,000 5y 9m -19% -4%
01/15/2004 $258,500 n/a -    -   
Additional Resources