12513 San Bruno Cove - Map & Public Records - SDLookup.com

12513 San Bruno Cove

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3071714100

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/16/2015 $748,500 1y 4m 3% 2%
07/15/2014 $725,000 4y 40% 9%
07/02/2010 $517,000 5y 2m -19% -4%
04/18/2005 $641,750 11y 5m 210% 10%
11/01/1993 $207,000 8y 1m 67% 6%
09/04/1985 $123,900 n/a -    -   
Additional Resources