571 E El Norte Pkwy - Map & Public Records - SDLookup.com

571 E El Norte Pkwy

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
2290806500

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/06/2005 $440,000 7y 1m 258% 20%
07/24/1998 $123,000 8y 4m -12% -1%
02/27/1990 $139,000 n/a -    -   
Additional Resources