981 N Vulcan Ave #7 - Map & Public Records - SDLookup.com

981 N Vulcan Ave #7

Encinitas, CA 92024
Parcel Number:
2543245907
Property is For Sale
List Price:
$1,149,000   
View Full Listing:
MLS-260011113

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/07/2019 $600,000 11y 8m 45% 3%
05/11/2007 $415,000 4y 7m 51% 9%
09/18/2002 $275,000 3y 11m 129% 23%
09/30/1998 $120,000 8y 4m -8% -1%
05/22/1990 $130,000 6y 8m 63% 8%
09/19/1983 $79,900 n/a -    -   
Additional Resources