550 Via De La Valle #123A - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #123A

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982721548

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/26/1996 $2,040 2m 104% 1,702%
03/28/1996 $1,000 n/a -    -   
Additional Resources