2454 Levante St - Map & Public Records - SDLookup.com

2454 Levante St

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2161907600

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/11/2009 $426,000 3y 9m -15% -4%
11/29/2005 $499,000 3y 3m 30% 8%
08/28/2002 $385,000 3y 12m 95% 18%
09/02/1998 $197,400 8y 2m 25% 3%
06/28/1990 $158,000 6y 3m 42% 6%
03/29/1984 $111,000 n/a -    -   
Additional Resources