9015 Mira Mesa Blvd - Map & Public Records - SDLookup.com

9015 Mira Mesa Blvd

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3180906500

Address Price
@8824 Harlington Dr $720,000   
@10771 Black Mountain #124 $365,000   
@10770 Black Mountain Rd #230 $375,000   
@10461 Stanfield Cir $1,099,000   
@10684 Stanwell Pl $1,249,900   
@8668 New Salem #103 $620,000   
@9378 Twin Mountain Cir $1,269,000   
@Mesa Village $649,000   
@11095 Kite Hill Ln $1,399,999   
Nearby Properties
Tax Assessment
Land Value:
$720,120
Improvement Value:
$387,600
Net Value:
$1,107,720
Est Property Tax:
$13,847