8860 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8860 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853650110
Property is For Sale
List Price:
$2,000   
View Full Listing:
MLS-CV26108892

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/10/1994 $4,650 7y 11m -53% -9%
03/27/1986 $9,900 n/a -    -   
Additional Resources