8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853661407

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/28/2005 $9,000 13y 10m -17% -1%
05/02/1991 $10,900 3y 2m 36% 10%
02/11/1988 $8,000 n/a -    -   
Additional Resources