9452 Terrywood Rd - Map & Public Records - SDLookup.com

9452 Terrywood Rd

Santee, CA 92071
Parcel Number:
3802810200

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/12/2015 $425,000 6y 4m 102% 12%
03/24/2009 $210,000 1y 7m -55% -39%
08/10/2007 $469,000 5m 68% 213%
02/26/2007 $280,000 n/a -    -   
Additional Resources