6104 Paseo Valiente - Map & Public Records - SDLookup.com

6104 Paseo Valiente

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2218530200

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/30/2026 $1,730,000 12y 11m 154% 7%
05/09/2013 $680,000 1y 7m 24% 14%
09/21/2011 $549,500 7y 9m -11% -2%
12/12/2003 $620,000 2y 6m 59% 20%
06/01/2001 $390,835 n/a -    -   
Additional Resources