7164 Schilling Ave #48 - Map & Public Records - SDLookup.com

7164 Schilling Ave #48

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3114600148

Address Price
@10710 Aderman Ave #47 $599,000   
@10758 Dabney Dr #40 $589,900   
@7427 Kamwood St $999,999
@10684 Dabney Dr #106 $565,000
@10620 Dabney Dr #172 $575,000   
@10611 SW Dabney Dr #11 $450,000   
Tax Assessment
Land Value:
$27,957
Improvement Value:
$50,447
Net Value:
$78,404
Est Property Tax:
$980