8535 Summerdale Rd #240 - Map & Public Records - SDLookup.com

8535 Summerdale Rd #240

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3112004372

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/19/1996 $80,000 8y 2m -12% -2%
10/14/1988 $90,950 n/a -    -   
Additional Resources