1738 E Vista Way - Map & Public Records - SDLookup.com

1738 E Vista Way

Vista, CA 92084
Parcel Number:
1730412200

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/16/1991 $1,765,000 n/a -    -   
Additional Resources

Nearby Homes for Sale
Address Price
@1600 E Vista Way #21 $295,000
@1600 E Vista #23 $280,000   
@1744 Calle Jules $949,000   
@1600 E Vista Way #84 $299,000   
@1506 Oak Dr #34 $370,000   
@1506 Oak #12 $349,000   
@1330 Palomar Pl #7 $559,000   
@1506 Oak #34 $370,000   
@1857 Autumn $1,109,999   
@1354 Palomar Pl $560,000
@1501 Anza Ave #62 $349,000   
@1400 Market St $529,000   
@1501 Anza Ave #39 $370,000   
@2091 Warmlands Ave $899,000