745 E Bradley Ave #20 - Map & Public Records - SDLookup.com

745 E Bradley Ave #20

El Cajon, CA 92021
Parcel Number:
3882912639

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/17/2014 $129,000 3y 98% 25%
09/01/2011 $65,000 5y 6m -67% -18%
03/02/2006 $198,000 16y 6m 270% 8%
08/16/1989 $53,500 2y 3m 8% 3%
04/23/1987 $49,500 3y 6m -10% -3%
10/17/1983 $55,000 n/a -    -   
Additional Resources