8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853663630

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/28/2002 $5,800 9y 4m -3% 0%
09/01/1992 $6,000 4y 6m -46% -13%
02/11/1988 $11,200 n/a -    -   
Additional Resources