140 E El Norte Pkwy #2 - Map & Public Records - SDLookup.com

140 E El Norte Pkwy #2

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
2270311702

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/15/2012 $135,000 5y 3m -57% -15%
03/05/2007 $314,650 16y 10m 268% 8%
04/30/1990 $85,500 5y 6m 20% 3%
10/31/1984 $71,000 4m -88% -100%
06/29/1984 $595,000 n/a -    -   
Additional Resources