2950 Avenida Valera - Map & Public Records - SDLookup.com

2950 Avenida Valera

Carlsbad, CA 92009
Parcel Number:
2164630100

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/02/2022 $1,250,000 11y 3m 74% 5%
05/12/2011 $717,500 8y 9m 38% 4%
07/17/2002 $520,000 7y 8m 111% 10%
10/31/1994 $246,008 n/a -    -   
Additional Resources