12456 Ruette Alliante - Map & Public Records - SDLookup.com

12456 Ruette Alliante

San Diego, CA 92130
Parcel Number:
3072901739

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/29/1999 $277,500 2y 4m 32% 12%
09/17/1996 $210,000 3y 5m -4% -1%
04/01/1993 $219,150 n/a -    -   
Additional Resources