8565 Summerdale Rd #217 - Map & Public Records - SDLookup.com

8565 Summerdale Rd #217

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3112004349

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/07/2014 $266,000 6y 1m 6% 1%
02/26/2008 $250,000 9y 8m 186% 11%
06/08/1998 $87,500 9y 8m 3% 0%
10/10/1988 $85,275 n/a -    -   
Additional Resources