255 E Bradley Ave #6 - Map & Public Records - SDLookup.com

255 E Bradley Ave #6

El Cajon, CA 92021
Parcel Number:
7748303706

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/07/2006 $29,000 9y 7m 134% 9%
08/06/1996 $12,388 7y 6m -71% -15%
02/06/1989 $42,000 n/a -    -   
Additional Resources