8510 Westmore Rd #273 - Map & Public Records - SDLookup.com

8510 Westmore Rd #273

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3112004233

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/23/2020 $400,000 10y 7m 84% 6%
06/23/2009 $217,000 6y -8% -1%
05/30/2003 $236,000 14y 11m 186% 7%
06/07/1988 $82,450 n/a -    -   
Additional Resources