8478 Calle Morelos - Map & Public Records - SDLookup.com

8478 Calle Morelos

San Diego, CA 92126
Parcel Number:
3090708300

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/13/1989 $165,000 2y 10m 48% 14%
02/19/1986 $111,500 n/a -    -   
Additional Resources